Популярная украинская певица Jerry Heil (Яна Шемаева) попала в скандал из-за "Евровидения-2020". Так, финалистка нацотбора назвала фаворита конкурса на своей Instagram-странице – представителя России Little Big.

"Мне кажется, или мы с вами уже знаем победителя Евровидения?" - написала Яна, оставив ссылку на официальную страницу российской группы.

скриншот

Некоторые поклонники в комментариях раскритиковали кумира за то, что она поддерживает Little Big. Певица ответила, что это не так и она "поддерживает наших".

Затем она удалила все комментарии и закрыла их на странице.

Популярные статьи сейчас

Украинец прославился во всем мире благодаря ажурным яйцам: "Волынский Фаберже"

Шестая неделя Великого поста перед Пасхой 2021: Лазарева суббота и Вход Господень в Иерусалим

В Украине резко подскочат цены на электроэнергию: кто заплатит за комуналку больше уже с мая

Помятого Добкина нашли в урне в центре Харькова

Показать еще

"Я никогда не поддерживала вторжение и действия росийской власти. Два вопроса на подумать: зачем бы я делала это сейчас и зачем искать подтексты там, где пишется черным по белому. Такой неформатный формат заходит на конкурсе очень часто. У меня еще есть догадки по Австралии. Посмотрите на их номер и послушайте исполнительницу!" - заявила Jerry Heil.

скриншот

View this post on Instagram

Варто спростувати декілька думок з коментів, щоб не розводити пліток, бо це робить боляче мені, наносить удари по здоров’ю моїх близьких, які знають точно, ЩО у мене в душі, і ділить навпіл нашу спільноту, тоді, коли навпаки треба триматися разом і любити одне одного. ⠀ 1) Я неодноразово в інтерв’ю про нацвідбір висловлювала підтримку нашим. Це навіть не обговорюється! 2) Тепер з приводу поста конкретніше. Що ви подумали, коли дізналися, що LB буде виступати на Євро? Я подумала, що це може бути розрив, тому що у фронтмена сильна енергетика - це факт! Скібіді, яке б відношення до треку у кого не було, знає кожен! Розумієте тепер, про що я? 3) Я ніколи не підтримувала вторгнення і дії рос.влади. Два питання на подумати: навіщо б я робила це зараз і навіщо шукати підтексти там, де пишеться чорним по білому. Такий неформатний формат заходить на конкурсі дуже часто. У мене ще є здогадки щодо Австралії. Подивіться на їх влучний номер і послухайте виконавицю! ⠀ І привіт, масмедіа! Що це за заголовки? Бачите, як. Поки ти, як робот, робиш все добре — ти хороша, тебе «підносять на п’єдестал». Та варто зробити необачний крок - ви, зовсім не розібравшись, не попросивши додаткові коментарі від мене, починаєте писати нісенітниці та топити людину задля переглядів матеріалу. ⠀ Ви серйозно думаєте, що я з’їхала з глузду і в своєму блозі, де я так топлю за любов, висловлювала би підтримку агресії?! ВЕЙК АП! Невже я недостатньо відверта з вами, щоб ви могли відчувати мене і знати, що я не писатиму з підтекстом про такі речі?! Бажаю нам усім сил, миру і теплоти. І чудесного дня⏰

A post shared by YouTube🎥 JERRY HEIL (@thejerryheil) on

Обязательно подпишись на наш канал в Viber, чтобы не пропустить самое интересное

Напомним, 24-летняя Jerry Heil призналась, зачем заявила о девственности на весь мир.

Как сообщал портал Знай.ua, Jerry Heil рассказала, как коронавирус повлиял на ее жизнь.

Также портал Знай.ua писал, что 24-летняя Jerry Heil призналась в пикантных подробностях личной жизни.