Финалистка Национального отбора на "Евровидение 2020" Jerry Heil, которая недавно представила трек под названием "VEGAN", активно ведет свою страничку в Instagram. Знаменитость выставила очень откровенный пост-признание, прокомментировав интимное интервью, которая дала Маше Ефросининой в ее шоу "Экзамен". Так, 24-летняя красотка призналась, что никогда не состояла в романтических отношениях, а также является девственницей, ведь еще не нашла "того самого" мужчину. Яна Шемаева объяснила, почему поделилась своей пикантной ситуацией на всю страну, отметив, что ее совсем не смущает правда и на данный момент артистка посещает гештальт-психолога, чтобы разобраться в своей внутренней ситуации.

"ПРАВДА — ЦЕ НЕ СОРОМНО🐼🐼
Стільки повідомлень після жодного інтерв’ю не отримувала! Дякую Маші @mashaefrosinina, що настільки тонко відчула мене і обережно відкрила тему першого сексу. Його відсутності. В (о ні, тільки не це) 24 роки.
⠀ ⠀ ⠀ 📺Причини поділитися своєю історією:
1) Я знала, що, відкрившись, допоможу справитися з соціальним тиском людям РІЗНОГО віку.
* так і сталося — сотні людей вже написали мені, що їм тепер легше. Отже не даремно я відчувала потребу розповісти!

2)Відкритість — кращий з усіх можливих трендів! Зараз відкрито говорять про секс в деталях — це допомагає багатьом знайти себе в чужих історіях. Тільки от інші люди, які не мають серйозних відносин (а для мене секс можливий лише за такого ходу подій — хоча кожен обирає своє) страждають від тиску такого інформаційного потоку і починають думати, що з ними щось не так, — лише тому що немає в якості опори жодної історії публічної людини, яка давала би розуміти, що не вести статеве життя — це так само окей як і вести його. Це чисто питання твого вибору: час чи не час.

📺То чому не розповідала раніше:
1)Бо думала, це як стати голою посеред людного центру міста. Паралізуючий страх, що люди тикатимуть пальцями і кидатимуть камінням. Яка нісенітниця💩

2)боялася осуду чоловічої статі, тому що *вставте тут популярні вирази-ярлики типу «дівчина має бути досвідченою» і додайте страх у випадку, коли це відбудеться, виявитися тим самим бревном* Нісенітниця-2💩 Бо це все про догоджання вигаданій людині. Де тут хоч слово про мій комфорт?

3)В мові є такі поняття як застарілі слова та історизми. Так от слова «цнота» і «дєвствєнность», здається, перші в тому списку! Історичніше тільки «квіточка»🌚 Я так думала. А тоді передумала, бо це нісенітниця-3💩
Як ми докотилися до того, що речі, які стосуються особистого простору людини, тепер діляться на сучасне, не сучасне, модне?

Всі інсайти, які я проживаю зараз, зводяться до двох моїх простих правил життя:
1. Будь собою.
2. ПРАВДА - ЦЕ НЕ СОРОМНО. За будь-яких обставин.

Можна тепер після таких постів ставити статус «Головна незаймана країни»?😀", - поделилась эмоциями и мыслями Яна Шемаева. Фолловеры не прошли мимо, поддержали звездную красотку в комментариях и Надя Дорофеева с Машей Ефросининой.

Популярные статьи сейчас
65-летним украинцам повезет дважды: как изменится размер пенсии Ждите повестку в суд: долги за коммуналку будут выбивать с новой силой "Газсети" предупредили о нововведении: касается передачи показателей счетчиков Неделя обещает быть тяжелой: на Землю надвигается сильная магнитная буря
Показать еще

Обязательно подпишись на наш канал в Viber, чтобы не пропустить самое интересное

Напомним, Alyona Alyona приготовила "легкий ужин" для своих фанов.

Как сообщал Знай.ua, рэперша Alyona Alyona выдала недетский хит про самое дорогое.

Также Знай.ua писал, что скандальная Алина Паш едва не угодила за решетку.