Финалистка Национального отбора на "Евровидение 2020" Jerry Heil, которая недавно представила трек под названием "VEGAN", активно ведет свою страничку в Instagram. Знаменитость выставила новый кадр с стильном образе, примерив коротенький топ малиновго цвета и широкие джинсы, засветив стройную фигуру. Так, артистка призналась, что столкнулась с вопросом рекламы, как дополнительного заработка и решила поинтересоваться у поклонников, какая бы не раздражала их или даже могла заинтересовать.

"

Я НЕНАВИДЖУ РЕКЛАМУ!👽 А ще.. Я ЛЮБЛЮ РЕКЛАМУ!👽 А ще.. Біполярного розладу у мене немає. Ніби. Просто буває, гортаєш стрічку —хочеться просто знати, як у кого справи!Або естетики хочеться! А там труси зі знижкою, якщо замовиш за промокодом «я блогер і я теж маю за щось жити»🌶 . Але настає якраз такий день, коли блін треба нові труси!😆 І саме ті, які не замовила зі знижкою за промокодом, ідеально би підійшли! От тільки у кого я їх бачила.. . Я не хочу впарювати абищо! Завжди говорю відкрито про рекламу, але пора з’ясувати, що кому дійсно цікаво і АКТУАЛЬНО! . Саме це ми з вами з’ясуємо прямоЗАРАЗ!🔥🐼 що же полегшить життя нам усім! Включишся? Це важливо для мене🙏🏾 Ось питання (ОБЕРИ ОДНЕ - цього достатньо! Маєш натхнення — відповідай на всі😊 Трошки поміркуй — і пиши в коменти!) 1️⃣які теми по життю вас цікавлять? Твій лайфстайл: мода/любиш бібліотеки/проводити час в кав’ярнях/ захоплюєшся фізикою/дизайном інтер’єрів. 2️⃣Якими речами/продуктами в житті користуєшся найчастіше? (Не бійся писати найпримітивніше (просто згадай свій день) : плита, смартфон, постільна білизна, велосипед/кроси/книга/контейнер для заморозки кубиків льоду — ВСЕ ПІДРЯД). 3️⃣Які з цих речей найнеобхідніші? 4️⃣Що часто шукаєш в магазинах або гуглиш? 5️⃣Можливо, ти знаєш, чого не вистачає на укр ринку? Наприклад, може, ти веган і так не вистачає якихось класних снеків, які є, скажімо, в США?🤳🏾насправді мені достатньо від тебе одного речення!
", - поинтересовалась у поклонников Яна Шемаева. Фолловеры же принялись засыпать красотку комплиментами, не прошла мимо и певица Надя Дорофеева.

Популярные статьи сейчас
Новые правила для водителей с 1 июня: что нужно знать Теперь месяцами голодать? С карт "Ощадбанка" исчезают по 25 тысяч гривен "ПриватБанк" начнет снимать до 225 гривен ежемесячно с клиентов: кого коснется с 1 июня В Украине пенсионерам раздают по 600 гривен: как забрать заслуженные деньги
Показать еще

Обязательно подпишись на наш канал в Viber, чтобы не пропустить самое интересное

Напомним, Alyona Alyona приготовила "легкий ужин" для своих фанов.

Как сообщал Знай.ua, рэперша Alyona Alyona выдала недетский хит про самое дорогое.

Также Знай.ua писал, что скандальная Алина Паш едва не угодила за решетку.