Дослідники переконані, що кататсрофи не минути і в людства більше не лишилося шансів на порятунок. А ричиною цьому винні самі люди та їх діяльність, яка згубно діє на планету.

Так, катастрофи не минути, оскільки зупинити глобальне потепління клімату і як наслідок, земляни скоро побачать справжній Апокаліпсис.

Про це повідомляє "Vladtime"

Проблема у тому, що на планеті з неймовірними темпами зростає концентрація вуглекислого газу, що призводить жо парникового ефекту.

кінець світу

Популярні новини зараз

Головне за ніч: бонус по субсидіям, "посадка" Порошенка, штрафи для пішоходів та в'язниця за порожній шлунок

Яке свято 15 грудня: чого не можна робити в цей день

Головне за день суботи 14 грудня: роман між Тіною Кароль та Даном Баланом, траур Зеленського та "магія" АТБ

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

Показати ще

Під парниковим ефектом експерти передбачають підвищення температури нижніх шарів атмосфери Землі. Зміни клімату відбуваються через діяльність людей.

кінець світу

Для запобігання катастрофи взяли Паризьку угоду в рамках конвенції ООН. Згідно з цим документом, на нашій планеті не допускається підвищення середньої річної температури більше, ніж на півтора градуса за Цельсієм.

Втім далеко не всі країни притримують даних норм. Це і становить проблему, адже запобігти та контролювати згубний процес тає неможливим.

Вчені не вірять, що країни зможуть виконати вимоги Паризького угоди і це обернеться справжньою трагедією для всього живого на Землі.

техногенна катастрофа

Дивіться: Кінець світу. Яким він буде для нашої палнети та людства

Нагадаємо, уфологи і конспірологи забили на сполох, в земну атмосферу зайшло щось незрозуміле. Дослідники в один голос говорять про наближення смертоносної Нібіру.

Як повідомляв Знай.ua, вчені заявили, що Земля постражадає від рук її ж мешканців. Так за останніми дослідженнями, Блакитнк планету знищать ядерні вибуха, які прсото розірвуть її на частини.

Також Знай.ua писав, що для людства з'явилися дуже погані та тривожні новини з космосу. Прямо з центру Всесвіту до нашої Сонячної системи на величезній швидкості мчить "промінь смерті". Саме він знищить усе живе на планеті.