Вчені зробили справжній прорив у сфері онкології

Рак

Про це повідомляє портал Eurek Alert.

Тепер визначати пухлини буде набагато простіше. Дивно, але для експрес-діагностики просто потрібно пити більше води. Шокуючу заяву зробили генетики і онкологи з Університету Країни Басків.

Пояснюють це наступним чином: існує всього два типи антигенів Tn, які можна з'ясувати в 9 з 10 випадків при діагностики новоутворень. Саме ці фактори можна вважати істинними биомаркерами. Вони присутні в уражених тканинах.


Після цього вчені почали думати, які ж існують способи виявити їх швидше. Так, після низки експериментів вдалося виявити, що обидва антигену при контакті з водою видозмінюються.

Популярні новини зараз
Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила
Показати ще

У процесі реакції перший вид, який пов'язують з треонином, ставав жесктим, змінювалася його форма. Другий же, навпаки, розм'якшується. Таким чином, лікарі зможуть набагато швидше визначати, чи є в уражених тканинах онкомаркеты. Такий спосіб дійсно вражає своєю доступністю і вже найближчим часом його будуть практикувати з пацієнтами, у яких є підозри на рак.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що забруднення повітря увійшло в список факторів, що провокують розвиток раку ротової порожнини.

Канцерогенність шкідливих викидів встановила команда вчених з Міністерства науки і технологій Тайваню, повідомляє "Журнал дослідної медицини".


Як повідомляв портал "Знай.uа" наскільки ефективно альтернативне лікування раку. Альтернативне лікування онкологічних захворювань може знизити ефективність медичних препаратів проти саркоми.


"Знай.uа" писав, що улюблені ласощі виявилося смертельно небезпечним. Деякі солодощі можуть пробудити смертельно небезпечні захворювання в організмі людини, проте є спосіб, як їх визначити. Так, фахівці зі Сполучених Штатів провели масштабні дослідження і з'ясували, які ласощі є найбільш небезпечними і навіть можуть викликати рак.