Вчені NASA висловили припущення, що інопланетяни, можливо, вже відвідували землю, але уникли виявлення через те, що їх вигляд сильно відрізняється від очікувань людей.

У своїй дослідній роботі, опублікованій 3 грудня, вчений з Дослідного центру Еймса у Каліфорнії Сілвано Коломбано стверджує, що людство повинно розширити своє розуміння позаземного життя. Зокрема, він допускає, що воно не обов’язково повинно бути вуглецевим організмом, як люди. Про дослідження вченого пише Newsweek.

За словами вченого, людям потрібно переглянути наші "найзаповітніші припущення", щоб бути більш гнучкими у своєму розумінні позаземного життя.

"Я просто хочу вказати на факт, що розум, який ми, можливо, знайдемо і який, вірогідно, може знайти нас, якщо цього ще не сталося, може виявитися зовсім не вуглецевим організмом, як ми", - зауважив вчений.

Популярні новини зараз

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

На його думку, якщо прибульці дійсно зовсім не схожі на людей за своїм хімічним складом, тоді доведеться сильно змінити погляди і на саму суть життя.

"Наша середня тривалість життя більше не буде вважатися обмеженням. Можливо доведеться мати справу з місіями, які передбачають зміну поколінь або анабіоз. А за розмірами позаземний «дослідник» може виявитися надзвичайно крихітною суперрозумною сутністю", - допустив вчений.

У своєму дослідженні Коломбано допускає вірогідність того, що поки людство шукає прибульців у космосі, вони вже могли розвинути такі передові технології, які люди не можуть собі навіть уявити.

"Зважаючи на те, що технологічний розвиток нашої цивілізації почався лише близько 10 тисяч років тому, а наукові методи постали лише впродовж останніх 500 років, ми можемо дійти висновку, що маємо справу з реальною проблемою у передбаченні технологічної еволюції навіть на наступні тисячу років", - пояснив він.

В коментарі Newsweek вчений сказав, що допускає вірогідність того, що Землю вже давно відвідали роботи прибульців.

Нагадаємо, в Ірландії офіційно підтвердили появу НЛО і взялися за розслідування

Як повідомляв портал Знай.ua, уфологи виявили НЛО біля Сонця

Також Знай.ua писав, інопланетяни вже перестали ховатись від землян і не соромлячись, просто в небі спокійно собі прошвирюються перед літаками.