Вчені з США та Австралії заявили, що знайшли на Місяці метеорит, який потрапив туди з Землі. Мінерал з супутника нашої плане виявили, в ході місії космічного апарату "Апполлон-14".

Місія апарату "Апполлон-14" завершилася зовсім нещодавно. Тоді вченим вдалося доставити з Місяця  частинки циркону і кварцу. Ці мінерали не властиві для супутника Землі. Цілком ймовірно, що вони є земними. Дослідники також виявили, що камінь, який вони знайшли, з'явився в умовах дуже схожих на ті, які є на нашій планеті. Це було з'ясовано по окисленим частинкам речовини, які виявилися на камені.

Після цього дослідження вчені дійшли висновку, що приблизно 4 мільярди років тому на планету Земля прибув досить великий метеорит. Він викликав розкол земної породи. В результаті цього розколу від планети відколовся невеликий шматочок, який відправився в сторону Місяця і надалі успішно впав на неї. Така теорія має місце бути, адже в ті часи відстань між планетою і Місяцем було в кілька разів менше, ніж зараз.

Вчені не впевнені на всі 100% у своїй заяві, але як ще пояснити те, що знайдений на Місяці метеоритний камінь має структуру дуже схожу на земну? Чи можливо те, що на Місяці раніше була така ж життя, як зараз на Землі?

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на суботу 7 грудня: і нехай увесь світ зачекає

Піраміда Хеопса розкрила таємну кімнату, навіть Гаррі Поттер туди не пішов би: неймовірні кадри

Нова шахрайська схема залишить українців без копійки: як аферисти добираються до банківських рахунків

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Щоб це перевірити потрібно знову відправити апарат на Місяць, щоб він доставив нові зразки грунту. Ці зразки будуть також вивчені і вже після цього візьметься остаточне рішення про походження каменю. Є ще одна теорія про те, що Місяць з'явився через зіткнення Землі і Марса. В результаті цього протистояння від Землі відірвався шматочок і впав на Місяць. Поки що складно сказати напевно, чому це сталося, тому залишається тільки будувати теорії.

Раніше "Знай.uа" писав: реальний монстр з космосу мчить Землі, почали переживати навіть скептики. Астероїд 2018ХВ4 може знищити людство.

Читайте також: гігантський астероїд несеться до Землі на шаленій швидкості. Рівень загрози шокував експертів.

Нагадаємо: гуманоїди з Нібіру надіслали землянам страшне попередження. Людство буде знищене за лічені години.