Чотирирічний хлопчик поділився неймовірними спогадами зі свого дитинства.

Про це повідомила його мама Лаура Мазза на своїй сторінці в Facebook.

Маленький хлопчина нагадав жінці про викидень, який у неї стався до його появи на світ, передає Daily Mail.

У Лаури зростає чотирирічний син Лука, який завжди був "мудрим і говорив забавні речі", співав старовинні пісні, які не міг ніде почути. За словами мами, він міркував, як "маленький старий".

Нещодавно хлопчик розповів Лаурі дивну історію, через яку вона не змогла стримати сліз. Він згадав, що коли помер в її животику, потім став ангелом, а пізніше знову повернувся.  

"Так, мамо, я жив у твоєму животику … Я був там, але потім я помер. Я пішов шукати тебе, але не знайшов. Я пішов у твій дім, ходив, але ти не чула мене, коли я тебе кликав. Тоді я став ангелом".

"Я нудьгував по тобі, тому я хотів повернутися до тебе, щоб знову бути дитиною в твоєму животику, а потім я народився".

Після цих слів жінка розридалася. У неї дійсно стався викидень.

"До того як я завагітніла Лукою, у мене була сильна кровотеча. Я пам'ятаю, що у мене був позитивний тест на вагітність, а через кілька днів почалися сильні болі і важкі місячні". розповіла жінка

Однак про свій викидень Лаура ніколи не розповідала синові, так само, як і не вела бесід про ангелів. Розповідь сина переконала її, що ангели існують, а діти самі вибирають своїх батьків.

"Я просто дивилася на нього і плакала… Наші діти знають, які їм потрібні мами, задовго до того, як ми дізнаємося про їхнє існування. Це доказ того, що вони вибирають нас, і їхні душі завжди з нами в цьому або наступному житті".

Нагадаємо, чоловік щасливо прожив 10 років, але незабаром прокинувся і зрозумів – все це був сон.

Як повідомляв портал "Знай.uа", жінка по імені Тілеса впала в клінічну смерть на кілька хвилин у лікарні, щось показало їй минулі життя. 

Також "Знай.uа" писав, резонансне відкриття, якого люди чекали все життя, зробили вчені. Професор Університету Північної Кароліни Роберт Ланц розповів, що після смерті люди потрапляють в якийсь паралельний простір і отримують шанс воскреснути.