Алкоголю приписали ще одну жахливу властивість

поділитись
Ще одна вагома причина відмовитися від спиртного

Алкоголь є основним фактором ризику розвитку всіх видів слабоумства. До такого висновку прийшли вчені у Франції, пише The Lancet Public Health. Було проведено одне з найбільших досліджень в цій області, в ході якого вивчили понад 57 тисяч випадків ранньої деменції, що настала до 65 років.

 

 

Було встановлено, що у 57% випадків деменція була викликана хронічним зловживанням алкоголем. Так, чоловіки випивали понад 60 грам чистого спирту в день, а жінки – понад 40 гр. Також примітно, що більшість людей з деменцією були жіночої статі, проте серед людей що страждали від раннього слабоумства було 65% чоловіків. Алкоголізм також приводив до діабету, підвищеного тиску, депресії.

 

 

Раніше повідомлялося, що шотландська компанія Twin River створила самий міцний джин у світі, повідомляє The Independent. 77-градусний алкогольний напій під назвою Naked Gun Uncut, вироблений лікеро-горілчаним заводом компанії, був випущений обмеженою партією в 101 пляшку. Джин був представлений на фестивалі Gin Festival: North East.

 

За словами творців, алкогольний напій, незважаючи на свою міцність, має горіхово-кремовий аромат і солодкуватий присмак з нотками ялівцю.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені знайшли простий спосіб подолати алкогольну залежність.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Вибір редакції, Політика
17.03.2018
Зубні пасти визнали неефективними в боротьбі з карієсом
0
0
06:35 17.03.2018
На знімках їх чітко видно
0
0
23:06 16.03.2018
Вчені довели, що гетеросексуальність не є нормою
0
0
20:30 16.03.2018