Управління з санітарного нагляду США (FDA) визнало небезпечним штучне м'ясо для бургерів, яке розробили у стартапі Impossible Foods.

За інформацією The New York Times, інженери самі звернулись до наглядового органу з проханням перевірити свій продукт. Але основний інгредієнт штучного м'яса - соєвий легоглобін - може бути алергеном і не є безпечним для здоров'я.

У FDA зазначили, що раніше соєвий легоглобін люди не вживали, хоча він і міститься у коріннях деяких бобових рослин. Однак поки шкоду для здоров'я від штучного м'яса не довели, тому заборонити його продаж не можуть.

Компанія Impossible Foods протестувала свій продукт на щурах і не виявила жодної шкоди. Сьогодні бургери зі штучним м'ясом продають у 50 ресторанах на території США.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Андрій Задворний показав допитливу красуню, щоб скрасити самотність без Злати Огнєвіч: "Вчиться в школі..."

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Показати ще

Стартап Impossible Foods створив професор Стенфордського університету Патрік Браун у 2011 році.

Як повідомляв портал "Знай.ua", американські вчені прийшли до висновку, що незабаром свині можуть стати донорами для людей.