Храм епохи правління фараонів XXVI династії (приблизно 685 — 525 року до нашої ери) виявили вчені. Знахідку виявили в провінції Кафр-еш-Шейх на півночі Єгипту, йдеться в заяві управління з питань археологічних пам'яток провінції.

Повідомляється, що древність була знайдена в районі Телль-ель-Фараин, де раніше вже виявляли давньоєгипетські пам'ятники. Вчені розчистили територію колишнього храму, від якої до наших днів збереглися фрагменти стін та підлоги. Були виявлені також скульптурні зображення фараонів і богів, які в ті далекі часи стояли в храмі.

Єгипетська влада має намір незабаром внести район Телль-ель-Фараин в Кафр-еш-Шейху в список цікавих для відвідування туристами давньоєгипетських пам'ятників. В цьому регіоні вже будують музей, куди помістять всі археологічні знахідки.

Для довідки відзначимо, що XXVI династія фараонів, що правила в VII — VI століттях до нашої ери, відкрила Пізній період в історії Стародавнього Єгипту, який характеризувався численними війнами.

Популярні новини зараз
83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що розтанувший льодовик відкрив неймовірні таємниці старовини. Глобальне потепління не обіцяє нам нічого доброго.