Храм епохи правління фараонів XXVI династії (приблизно 685 — 525 року до нашої ери) виявили вчені. Знахідку виявили в провінції Кафр-еш-Шейх на півночі Єгипту, йдеться в заяві управління з питань археологічних пам'яток провінції.

Повідомляється, що древність була знайдена в районі Телль-ель-Фараин, де раніше вже виявляли давньоєгипетські пам'ятники. Вчені розчистили територію колишнього храму, від якої до наших днів збереглися фрагменти стін та підлоги. Були виявлені також скульптурні зображення фараонів і богів, які в ті далекі часи стояли в храмі.

Єгипетська влада має намір незабаром внести район Телль-ель-Фараин в Кафр-еш-Шейху в список цікавих для відвідування туристами давньоєгипетських пам'ятників. В цьому регіоні вже будують музей, куди помістять всі археологічні знахідки.

Для довідки відзначимо, що XXVI династія фараонів, що правила в VII — VI століттях до нашої ери, відкрила Пізній період в історії Стародавнього Єгипту, який характеризувався численними війнами.

Популярні новини зараз

Вдова Кернеса Гайсинська показала, що робить вечорами: "Його звати Марк"

Ірина Білик зізналася, коли возз'єднається з чоловіком: "Давайте разом..."

Каменських нарешті показала дитину - дівчинка її копія, Потап щасливий: "Люблю обох"

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що розтанувший льодовик відкрив неймовірні таємниці старовини. Глобальне потепління не обіцяє нам нічого доброго.