Фахівці-уфологи ретельно вивчили фотографії, які були отримані завдяки роботі пристрою SOHO.

Група експертів знайшла на них дивний об'єкт в безпосередній близькості від Сонця. Даним об'єктом виявився НЛО нестандартної кубічної форми.

Фотографії, зроблені потужним телескопом SOHO, призначені для співробітників американського космічного агентства NASA, тому уфологам довелося докласти чимало зусиль, щоб отримати доступ до засекречених матеріалів. Про це пишуть американські ЗМІ.

На знімку зображено пристрій, який має форму куба, розділений посередині лінією, яка веде вниз. Дослідники контролювали та вивчали дивний об'єкт протягом шести років, під час яких вони змогли дізнатися про обертання апарату навколо Сонця, а також його можливості змінювати швидкість та напрямок.

Популярні новини зараз

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

Заміну солістки Go_A напередодні "Євробачення" оцінили в мережі: "Вивчила українську за 2 години"

Арсен Мірзоян показав себе до зустрічі з Тонею Матвієнко: "Щось я був зашироким"

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

На думку уфологів, прибульці досліджують механізм «роботи» головного Світила, щоб сконструювати подібне на своїй планеті, тоді як вчені з NASA скептично поставилися до чергового «відкриття», вважаючи його звичайним шматком космічного сміття.

Нагадаємо, раніше норвезькому фотографу вдалося зняти два яскравих неопізнаних літаючих об'єкта циліндричної форми, які залишають атмосферу та направляються в космос.

Уфологи, які відразу ж приділили особливу увагу цим кадрам, розмістили їх на YouTube-каналі Uncontracted Alien. Прихильники теорій, пов'язаних з позаземними цивілізаціями, заявили, що на момент фіксації руху кораблів інопланетного походження, вони, судячи з усього, залишають планету.

Сам фотограф зазначає, що зміг "зловити" на камеру загадкові об'єкти 14 квітня на околиці міста Риккін, розташованого в південно-східній частині Норвегії. У той момент він займався зйомкою місцевих пейзажів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" американські уфологи пережили справжнє потрясіння, коли на фотографії очевидців змогли розпізнати не тільки таємничий НЛО, але й інопланетного жителя всередині нього. Конспірологи та любителі теорії змов стверджують, що фотографія була зроблена в районі Манчестера в штаті Нью-Гемпшир, США.