Китайські фермери вже не перший рік вирощують чорні алмазні яблука, які сезонно надходять на ринок в кінці жовтня і продаються протягом 2 місяців. Насправді чорні яблука мають темно-фіолетовий колір з блиском і нагадують воскові свічки.

Повідомляється, що яблука настільки ж красиві, як алмази, – саме тому вони отримали таку назву. Яблука ростуть в окрузі Нъынгчы (Тибет), де багато сонячного світла, а відмінності між температурою вдень і вночі досить великі – ці географічні особливості роблять округ ідеальним середовищем для вирощування унікальних плодів. Чорні алмазні яблука є сортом яблук Хуа-Ню, створеним фермерами технології щеплення.

Три роки тому 20 тис. дерев, посаджених в 2012 р., вперше дали урожай, а в цьому році кількість вирощених яблук склала 50 тис. кг. Так як виробництво ексклюзивних яблук обмежена, вони відносяться до продуктів VIP-класу, тому зазвичай продаються в подарункових упаковках по 6-8 шт. за величезні гроші.

Популярні новини зараз

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Сотні людей загинули та зникли безвісти: рятувальники показали наслідки повеней у Європі та небезпеку для України

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

Раніше Біолог Джоан Чорі з Каліфорнійського університету займається селекцією рослини, здатного нагодувати голодуючих планети і врятувати світ від змін клімату. Вона розраховує, що стійка до засух і повеней культура, за смаком нагадує горох нут, буде поглинати в 20 разів більше вуглецю, ніж звичайні багаторічні рослини.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що цифрові гіганти контратакували хакерів.