Спостережуване підвищення вологості повітря може значно прискорити темпи глобального потепління і зробити його наслідки більш серйозними. За словами дослідників, що представляють ряд американських університетів і дослідницьких організацій, в минулому зміни вологості приймалися до уваги при вивченні змін клімату, однак багатьма значно недооцінювалася роль цього чинника.

Фахівці проаналізували можливі сценарії зміни клімату, використовуючи 18 популярних кліматичних моделей і прийшли до висновку, що до 2070 року в областях з підвищеною вологістю може на два порядки збільшитися кількість днів, в які так звана температура вологого термометра буде перевищувати 32 градуси, тобто представляти серйозну загрозу для організму людини. До того ж, ці області є густонаселеними.

Вчені нагадують, що в цілому людина значно легше переносить високу температуру повітря в сухому кліматі, ніж у вологому. У зв'язку з цим вони закликають приділяти впливу вологості повітря на наслідки глобального потепління якомога більше уваги.

Популярні новини зараз

Під Києвом зник хлопчик з дивним ім’ям і нелегкою долею - "Про його пригоди знімуть фільм"

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що палеонтологи знайшли квітучий сад в Антарктиді з самими незвичайними видами тварин, правда існував він ще в Мезозойську еру.