Згідно з офіційними науковими даними, Сонце загине набагато пізніше, ніж через одне століття. Зірки, подібні Сонцю, існують приблизно 10 млрд років, і це незаперечний факт.

Уфологів розмови наукових робітників не особливо цікавить. Вони не погоджуються з їхньою думкою щодо тривалості життя Сонця і шукають докази зворотного.

За словами Дмитра Шихова, одного з дослідників феномену НЛО, відсутність плям на Сонці - страшний факт. Грунтуючись на цьому доказі, він зробив висновок: найбільш видима зірка на небосхилі Землі загине через 100 років, переставши світити. Більш того, він розповів, що зниження температури призведе до загибелі всього живого на Землі через 12 годин.

Відзначимо, офіційна наука говорить: Сонце, відпрацювавши більшу частину палива, перетвориться на червоного гіганта. Так що землян чекає загибель не від замерзання, а від надвисокої температури.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", каліфорнійські вчені прийшли до висновку, що ознаки існування життя на экзопланетах можна встановити за особливостями зміни сезонів, які можна побачити завдяки потужним телескопів. Відомо, що влітку обсяг вуглекислого газу в атмосфері в північній півкулі Землі зменшується під впливом рослинності.

Популярні новини зараз

Перша донька Америки підкорила Давос: яскраві образи Іванки Трамп на економічному форумі

Курс валют на 23 січня завдасть клопоту українцям

Подруга Фреймут Островська загинула у кривавій ДТП, очевидці розклали трагедію "по поличках": "Жодних шансів"

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

На думку вчених, склад атмосфери екзопланет можна визначити з точністю новітніми космічними телескопами. Крім того, апарати наступного покоління допоможуть дізнатися коливання газів протягом року. Життєдіяльність організмів знаходиться під впливом сезонних змін на планеті у зв'язку з нахилом осі і рухом навколо Сонця.

Також портал повідомляв про те, що один з дослідників позаземних артефактів блогер Mars Alive виявив на знімках NASA щось жахливе. Він запевняє, що на одному з фото з Марса насправді зображений прибулець, принесений у жертву. Про це він повідомив у власному мікроблозі.

Уфолог впевнений, що в NASA воліють засекречувати таку інформацію. В реальності побаченого і те, що це не поодинокий випадок, чоловік не сумнівається. Блогер певен у тому, що у вихідних знімках RAW деколи вдається розглянути аномальні речі, які служба намагається не допустити до огляду широкою аудиторією.