Співробітники міжнародного космічного агентства NASA опублікували дивовижний відеоролик, знятий з використанням світла глибокого ультрафіолетового діапазону, завдяки чому звичне для нас Сонце виглядає абсолютно по-новому.

На записі, викладеної на офіційному сайті організації, можемо спостерігати активність магнітного поля, випромінюваного небесним світилом.

Завдяки ультрафіолету стала видна одиночна область сонячної активності. На записі відображені дуги силових ліній сонячного магнітного поля. Відео зробив супутник Обсерваторії сонячної динаміки (SDO) в кінці минулого місяця.

Останнім часом на просторах мережі з'являється все більше інформації про знайдені на різних об'єктах Всесвіту сліди інопланетного життя. Незалежні дослідники проводять колосальну роботу, при цьому використовуючи матеріали, які опубліковані в загальному доступі державними відомствами, наприклад, NASA.

Популярні новини зараз
В Україні очікується кардинальна зміна погоди: прогноз на 6 жовтня неабияк здивує Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі
Показати ще

Багато людей переконані, що можновладці знають надзвичайно багато про інопланетян, можливо, навіть мають з ними зв'язок і якісь спільні проекти. Проте для громадськості така інформація ніколи розкрита не буде, але деяка, дуже незначна частина, все ж просочується в мережу.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що уфолог під час перегляду фотографій, зроблених марсоходом Curiosity в кратері Гейл, помітив дивне явище – камінь, який схожий на голову величезної статуї жінки-воїна.

Ми також писали про те, що сьогодні досліджувати грунт і пісок з поверхні Марса можна тільки дистанційно: цим займається, наприклад, марсохід Curiosity. Пристрій збирає зразки сухого ґрунту, сортує частки за розміром і аналізує їх хімічний склад за допомогою вбудованих наукових приладів. Проте на Землі доступний набагато більш точний аналіз, його методи постійно удосконалюються.