Група вчених з Данії задалася питанням про джерело новорічного настрою, якого часом так не вистачає напередодні святкування Нового року. Як виявилося, видимість новорічних прикрас в рази підвищує настрій, даруючи нові сили до святкування.

Дослідники з Данії в своїх дослідах використовували апарат МРТ для аналізу структурних змін в активності головного мозку людини під впливом різних зовнішніх стимулів. В якості стимуляції мозку вчені використовували зображення, на яких були зображені різноманітні новорічні атрибути: гірлянди, ялинки, новорічні іграшки. Також випробуваним були показані звичайні зображення з повсякденного життя, на які мозок піддослідних реагував помітно менш активно, ніж на зображення, які пов'язані з новим років.

Дослідники з'ясували, що з невідомої причини мозок людини пов'язує весь життєвий досвід із спогадами і образами, які він отримує з навколишнього світу. Так, при вигляді новорічних атрибутів випробувані в більшості своїй відчули прилив святкового настрою.

Популярні новини зараз

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Померла Ніна Ургант - бабуся Івана Урганта, народна артистка СРСР, яка зіграла в "Вулиці розбитих ліхтарів"

"Федя-двірник": зірка "Сутінків" Крістен Стюарт в безглуздому вигляді стала "жертвою" папараці

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про те, що потрібно зробити до 2018 року.