Не дивлячись на те, що домашні кішки вже давно не мають потреби в полюванні, їх вміння знаходити і ловити здобич нікуди не зникли. Частково це завдяки тому, що не зникло уміння відчувати запахи – у котів воно значно сильніше, ніж у людей. В умовах квартири або будинку це вміння можна використовувати проти тварини, наприклад, щоб відучити її мітити територію або гадити в недозволених місцях.

Запах цитрусових. І найефективнішим є лимон – його запах для котів різкий і гострий. Є два варіанти використання: можна розвести лимонний сік і розбризкати його над поверхнею, яку потрібно захистити від кота; а можна використовувати шкірку цього фрукта – потрібно розкласти її в місцях, небажаних для появи кота. Саме метод цитрусових використовують найчастіше, адже ці запахи неприємні кішкам, але приємні для людей.

Раніше В Південній Африці народилося кошеня з рідкісною аномалією, у тварини дві мордочки. Відео незвичайного кота опублікували в Facebook. Власники назвали новонародженого Бетті Бі. Як правило, ці Janus cat з такими патологіями довго не живуть. Бетті Бі демонструє непогані показники здоров'я, - повідомляє АВС.

Популярні новини зараз

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Вона народилася в Східному Кейпсі, Південна Африка, 12 грудня, разом з двома іншими кішками. Зараз тварина почувається добре, досить активна і має непоганий апетит.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Боб Марлі повторив подвиг Ісуса.