Речовина, що викликає рак, називається - альдегід. Його може синтезувати організм людини, але в обмін речовин це шкідливий з'єднання може бути і привнесено з навколишньої обстановки.

Про це повідомляє видання Хроніка.інфо. Вчені вяснили, що викликаючий рак альдегід може міститися в деяких меблевих виробах. Оскільки ця речовина міститься в матеріалах, які використовують для виготовлення меблів.

Крім того, ризик захворювання раком можуть збільшувати автомобільні вихлопи, деякі косметичні засоби, а також надмірне споживання спиртного. Оскільки якась кількість альдегіду синтезується організмом людини самостійно, додаткові його порції, що надходять ззовні, можуть погіршити здоров'я і привести до раку.

Шкідливі речовини гарантовано утворюються в організмі при перетравленні алкоголю. Речовини, що виробляються в результаті, перешкоджають процесу відновлення ДНК, і порушують схему вироблення білків людськими органами. В результаті, онкологічні захворювання частіше трапляються у людей, які регулярно вживають спиртне.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам видадуть сертифікати на 400 гривень Будуть під постійним обстрілом: астролог вказав, на які міста чекає пекельний тиждень Пенсіонерам нарахують по 940 гривень надбавки: пощастить, як завжди, не всім 3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст
Показати ще

Про десяток продуктiв, що допомагають жити довго, дивіться відео:

Стовідсотково надійних засобів для лікування раку на будь-якій стадії захворювання поки не існує, хоча багато хто з вчених повідомлял про свої наукові прориви в даному напрямку.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" професійні медики викрили кілька популярних у населення міфів і стереотипів. Зокрема, з'ясувалося, що під нігтями у людини міститься значно більше мікробів, ніж на обідку унітазу.

Крім того, заморожування овочів, фруктів та ягід не призводить до зменшення в них кількості вітамінів. Шампуні не відновлюють посічені кінчики волосся - їх можна тільки зістригти. Антибіотики не допомагають від простудних захворювань, спричинених вірусними інфекціями.