Все живе на нашій планеті зобов'язане своїм виникненням Сонцю. Загибель центрального світила нашої системи спричинить поступове згасання життя на Землі. Як повідомляють російські ЗМІ, групі дослідників з США вдалося змоделювати добовий сценарій подій на Землі після раптового згасання Сонця. Прогнози дослідників не втішні. Земля і її жителі почнуть відчувати зміни ще до завершення першої доби.

Вченим із США, за допомогою комп'ютерного моделювання, вдалося з'ясувати, що через 8-9 хвилин після того, як згасне Сонце, небо різко стане чорним і на планету опуститися тьма. В такій атмосфері рослини незабаром не зможуть виробляти кисень, який необхідний для життя. За 24 години температура поверхні Землі впаде до +5 — +7 градусів за Цельсієм і почнуться перебої в подачі електроенергії і водопостачання.

Почнуть вимирати деякі види рослин, за добу без Сонця тільки морські мешканці не відчують різницю, стверджують фахівці. Вже через сім днів без Сонця на планеті буде -17 градусів за Цельсієм. Але це лише модель можливих подій. Пам'ятайте про це і не забувайте радіти Сонцю.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про тріщіни на Солнці