Вченим з Австрії вдалося з'ясувати, що звичайні будинкові миші (Mus musculus) з протилежною статтю спілкуються на підвищених тонах. Ультразвукова вокалізація цих тварин нагадує спів птахів.

Этологами з віденського Ветеринарного університету було проведено дослідження звуків, які видає перше покоління домашніх мишей, батьки яких потрапили в наукову лабораторію будучи дикими.

В результаті, вчені записали писк 20 самок 20 самців, і зробили аналіз цих звуків. За 10 хвилин всього гризуни створювали від 4 до 2083 сигналів, при цьому найвища частота вокалізації відзначалася під час взаємодії самок і самців. Під час взаємодії самців з самцями також відзначалися звуки з більш високою амплітудою.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Юля "Зайка" виходить заміж? Фіналістка "Холостяка" показала мужнього нареченого

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

Підсумки дослідження показали, що домашні миші використовують ультразвук під час взаємодії з соціумом. Зокрема, це і орієнтування в групах, і відлякування ворогів, і залучення партнера.

Раніше повідомлялося про те, що Дастін Пиллард почав розводити мініатюрних корів, розміри яких не перевищують 88 см у холці. Середньостатистична корівка може досягати 182 см у висоту, але тільки не ці крихітки.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що цифрові гіганти контратакували хакерів.