Міністерство екології за поданням Національної комісії з питань Червоної книги внесло лося європейського (Alces alces) до Червоної книги України. Про це повідомив під час прес-конференції 20 грудня міністр екології Остап Семерак.

Семерак підписав наказ 19 грудня. Після реєстрації в Міністерстві юстиції документ вступить у силу.

Міністр зазначив, що рішення про внесення лося до Червоної книги було прийнято на наукових підставах. Крім того, чисельність тварин в Україні буде уточнена в ході спеціального дослідження.

Як відомо, у лютому 2017 року Україна на 25 років заборонили полювання на лосів. Але у вересні Мінекології пішло на поступки мисливцям та дозволило відстріл 160 особин лося в 2017 році.

Популярні новини зараз
Війна в Україні таки дійшла до Ані Лорак, але з іншого боку: росіяни знищили будинок Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно в Австралії біологи випадково виявили гребнехвостую мульгару, яка вже понад півстоліття не потрапляла на очі людям.