У південно-західній частині Британії група археологів виявила дуже дивну знахідку. Відомо, що моторошне поховання знаходилося під 25-сантиметровим шаром землі.

Про це стало відомо завдяки повідомленням британських ЗМІ.

Відомо, що знахідка археологів на південному-заході країни стала несподіванкою як для самих науковців, так і для місцевих фермерів, які володіють даними землеробськими угіддями.

За їх словами, територія, на якій проводили розкопки, вже багато разів вспахивалась для сільськогосподарських цілей і нічого особливого ніхто не знаходив. Тим дивніше, що всього під 25-сантиметровим шаром землі знайшлася ціла стародавня урна з кремованими останками людини.

Популярні новини зараз

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Після експертизи виявилося, що глиняна урна і людські кістки з попелом у ній були поховані 4000 років тому. При чому, раніше над ними був більший насип ґрунту, який розрівняли місцеві жителі за весь цей тривалий історичний період. Вчені хочуть визначити стать і вік кремованої людини, а також провести аналіз вмісту керамічного горщика, в якому імовірно знаходилася їжа.

Нагадаємо, раніше на філіппінському пляжі у місті Сан-Антоніо знайшли дивне морське створіння. Довжина морської істоти складає близько шести метрів, а все її тіло вкрите дивним волоссям.

Місцева влада поспішила позбутися від нього, як тільки фахівці взяли зразки тканин для аналізу ДНК. Дехто впевнений, що це кіт, який почав розкладатися. Адже істота має жахливий запах. Відзначимо, що подібна істота була знайдена в цій же місцевості рік тому. Тоді її визнали мертвим китом або ламантином, м'язові волокна якого набули схожості з волоссям через розкладання.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у США в місті Фрібург в штаті Міннесота грибник знайшов труп двоголового дитинча білохвостого оленя. Про це чоловік повідомив до Департаменту природних ресурсів штату. Подія трапилася в травні 2016 року, але саме зараз американські вчені повністю вивчили цей феномен. Для вивчення двоголового оленя вчені провели комп'ютерну томографію та МРТ. Висновки і дослідження опублікували в науковому журналі American Midland Naturalist.