Знімальна група документального серіалу Dolphins: Spy in the Pod зняла дельфінів, які навчилися використовувати як наркотичну речовину нейротоксини, що виробляються отруйними рибами Tetraodon.

Tetraodon - це сімейство риб, які здатні роздуватися при нападі хижака, намагаючись налякати різким збільшенням розмірів. В шкірному покриві, очеревині і внутрішніх органах містяться токсини, найбільш небезпечний з яких - тетродотоксин, отрута нервово-паралітичної дії. Проте в невеликій кількості, токсини викликають наркотичний ефект.

Зоологи впевнені, що дельфіни "експериментально" знайшли спосіб, як змусити Tetraodon випускати оптимальну кількість отрути. Вони обережно "жують" рибу і впадають в стан, близький до наркотичного тріпу, а потім їх відпускають.

Популярні новини зараз

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Трініті постарішала, а у Нео додалося сивого волосся: як змінилися Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс з часів першої "Матриці"

Злата Огнєвіч готова назвати ім'я переможця "Холостячки", обранець випадково "спалився": "Каблучка у руці"

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Показати ще

Раніше екологи розповіли, чому нам варто звикати до спеки. Австралійські вчені стверджують, що до 2025 року літня спека, яка зараз вважається аномальною, стане нормою.

Софії Льюїс з Національного університету в Канберрі заявила, що встановлення нового кліматичного режиму неминуче. І навіть якщо людство повністю припинить викиди парникових газів, це дасть відстрочку до 2035 - 2040 років.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені шокували світ чимось дуже маленьким.