Перші системи прогнозування злочинів з'явилися ще на початку 2000-х. Однак розуміння роботи алгоритмів, за 17 років так і не сформувалося.

Вчені стверджують, що кількість рецидивістів серед представників різних рас приблизно однакове. Експерт з комп'ютерних наук Томас Микони вважає, що машинам неможливо передати наші глибинні уявлення про мораль. У своєму недавньому дослідженні вчений зазначає, що справедливість - це суб'єктивна людська риса, яку не можна нав'язати алгоритму. "Пояснити" її алгоритму математично неможливо. Навчити розумні машини моралі складно ще й тому, що самі люди несправедливі по відношенню до друг-другу.

Микони стверджує, що існує два способи вселити справедливість машинам. Перший - це створення всезнаючого і всевидющого алгоритму, що по суті неможливо. Другий варіант зажадає від людей відмови від звичних упереджень. Алгоритм не повинен брати до уваги расу злочинця, а також не брати до уваги попередні статистичні дані.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що медики розвінчали основний міф про воду.

Популярні новини зараз
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще