Лише за останню п'ятирічку обсяги фінансування досліджень мозку зросли на 40%. Особливо сильно інтерес венчурних фондів до нейронауки виріс в останні два роки. Такий інтерес не випадковий. Він на пряму пов'язаний з наближенням комерціалізації останніх відкриттів. На сьогоднішній день молекулярні аспекти неврологічних розладів стали набагато зрозумілішими, повідомляє Forbes.

Перша велика інвестиція в галузь була зроблена інститутом здоров'я США близько 15 років тому. Вона дорівнювала 8млрд доларів і незабаром дозволила зробити кілька великих відкриттів. У підсумку, сьогодні медики можуть діагностувати на ранніх стадіях ті хвороби, про які раніше дізнавалися вже тільки після розтину. Це, в свою чергу, дозволяє на ранніх стадіях розмежувати GBA-PD і хвороба Паркінсона або виявити, яка конкретно група генів мутувала в разі хвороби Альцгеймера, щоб призначити терапію пацієнтам прицільно для цих мутацій.

Більше того: максимально точна діагностика методом генетичного аналізу дозволяє диверсифікувати групи пацієнтів для проведення клінічних досліджень. Нейронаука стала діяти за тим же принципом, що і сучасні способи боротьби з онкологічними захворюваннями: "Знайти конкретну мету в тілі конкретного пацієнта і вдарити по ній в конкретний час".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про вплив мотоцикла на мозок

Популярні новини зараз
"Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким
Показати ще