Cerne Abbas - популярний завод по розробці пива і нещодавно ці хлопці представили новий напій, який буквально звів світ з розуму: унікальність його полягає в збудливу ефекті. Тобто, як парфум з феромонами, тільки пиво.

Називається продукт Watercress Warrior і на смак він, кажуть, вкрай приємний. Після пляшечки "еліксиру", за твердженням експертів, людину відразу тягне до протилежної статі. Також розробники відзначають, що цей вид пива покращує відчуття, завдяки чому секс стає яскравішим.У Франції стрімко набирає популярності новий напій. Блакитне вино - новий модний тренд на півдні. Як з'ясували журналісти, благородний напій незвичайного кольору імпортується в країну з Іспанії.

Експерти заявляють також, що до складу напою входить секретний інгредієнт, який обробляють за особливою технологією. Ще одна незвична для пива складова - листя крес-салату. Для ідеального пивного смаку на заводі використовують кристально чисту джерельну воду.

Особливі властивості пива вказані на пляшці - етикетка прикрашена зображенням геогліфи "Велетень з Сарн-Еббас" (фігура оголеного чоловіка з ерегированним фалосом і дубиною в руці).Літо – це спека і, як наслідок, і маса проблем зі здоров'ям в додачу. Тому так важливо в цю досить важку пору року дотримуватися кількох простих правил, що стосуються харчування.

Дієтологи розповіли, які напої стануть порятунком у спекотний день і забезпечать хороше самопочуття і настрій. Як з'ясувалося, кращим напоєм у спеку є джерельна вода.

Нагадаємо, дієтологи розповіли, які напої шкідливі натщесерце і можуть спровокувати виразку шлунка.

Як повідомляв портал Знай.uалюбителям кави порадили чудову альтернативу, яка допоможе вранці прокинутися не гірше, ніж кофеїн.

Також портал Знай.uа писав, що дієта з ключовим компонентом – вином дозволяє швидше скинути зайві кілограми і сантиметри в талії.