Перед початком Нового року до Землі наблизиться на небезпечну відстань астероїд 2017 QL33, який відноситься до групи Апполонов.

Про це повідомляє Facenews.

Орієнтовна дата – 30 грудня. За словами представників наукових видань, за розміром небесне тіло приблизно можна порівняти зі стадіоном "Відкриття Арена". Однак, це не точні розрахунки. На думку вчених, астероїд може виявитися в два рази більше. Адже на даному етапі, дуже складно визначити точні габарити.

За версією астрономів, 2017 QL33 зблизиться із Землею не менше ніж на п'ять млн кілометрів. А за космічними мірками це досить близька відстань.

Однак, жителів планети заспокоїли запевненнями, що переживати з цього приводу не потрібно. Адже астероїд пролетить в 13 разів далі, ніж знаходиться супутник Землі – Місяць.

Популярні новини зараз

Людмила Балан у "весільній" сукні заспівала пісню сина: тепер зрозуміло, чому Дан закохався у Тіну Кароль

ДТП в Чернігівській області з 13 загиблими: глава МВС назвав причину

Сумна Ксенія Мішина розповіла про свій стан після відносин з Олександром Еллертом: "Можна злетіти з котушок"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Вчені також прорахували траєкторію руху небесного тіла на кілька років вперед. У групі Апполонов існує найбільше потенційно небезпечних об'єктів для Землі.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені збираються детально дослідити незвичайний астероїд, який залетів в нашу Сонячну систему.