У китайській провінції Синчуань група ентомологів виявила "кровопивцю" аномальних розмірів. Екземпляр явно виділяється на фоні побратимів неймовірними розмірами. Подумати тільки, довжина крил цього комара досягає 11 сантиметрів.

"Ці комарі виглядають жахливими, проте вони не харчуються кров'ю, а п'ють нектар. Тривалість життя дорослих особин складає всього декілька днів. Існують десятки тисяч видів москітів в світі. Лише близько 100 видів харчуються кров'ю і створюють проблеми людині", - сказав куратор Музею комах західного Китаю Чжао Лі.

Фотографії комара-мутанта на своїй сторінці в Twitter публікує новинна служба China Xinhua News.



Вчений розповів, що цей екземпляр належить до самого виду москітів Holorusia mikado, а виявили його в серпні 2017 року під час походу в гори цінчу в місті Ченду - столиці провінції Сичуань, розташованої в південно-західній частині Піднебесної.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: скандальний закон Зеленського, "растаманство" Садового і визнання Криму українським

Великі зміни: названо 4 знаки Зодіаку, у яких до кінця літа перевернеться все життя

Підвищені виплати: пенсіонери різних категорій "розбагатіють" вже в 2019

Шереметьво потопає у диму, сотням пасажирів перекрило кисень: масова паніка потрапила на відео

Показати ще

Виявлений комар явно виділяється навіть серед таких же великих москітів

Вперше цей вид комара було знайдено в Японії і названо британським ентомологом Джоном Обадія Вествудом у 1876 році. Однак, зазвичай цей вид комарів має розмах крил близько восьми сантиметрів. У західних частинах провінції Сичуань Holorusia mikado в основному мешкають в долині Ченду, а також в гірських районах нижче 2,2 метрів.

"Вони - погані літуни зі своїми величезними тільцями. Коли вони летять, більше схоже, ніби вони стрибають. Найбільш часто вони зустрічаються в районах з густою рослинністю", - зазначив експерт.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Таїланді рибалки випадково спіймали істоту з людською пащею. Незвичайна риба попалася на гачок одного шкільного вчителя, який вирішив на дозвіллі посидіти з вудкою біля річки. У водоймі невеликого містечка Таїланду чоловік виловив рибу з зубами, не відрізняються від людських.