У Нью-Йорку в поліцію надійшли повідомлення про те, що по вулицях розгулює тигр. На місце події одразу ж направили не тільки наряд співробітників, але і вертоліт. Але виявилося, що лякає всю округу звіром виявився єнот.

Вранці 12 квітня в поліцію Нью-Йорка надійшло екстрене повідомлення про те, що на вулицях помічений вільно гуляє тигр. Очевидці запевняли, що він знаходиться в Гарлемі – районі острова Манхеттен. Вже через 15 хвилин в пошуках сенсації на місці були журналісти. І залишилися розчарованими.

Ні поліції, ні тигра не було на вулицях. Плутанина наростала, а нових даних не надходило. Більше "очевидці", крім самого першого дзвінка, не виходили на зв'язок і не повідомляли про тварину.

"У нас немає додаткової інформації. Невідомо, чому тигр виявився в бетонних джунглях", - повідомляла на той момент поліція.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч зважилася на пристрасний поцілунок з чоловіком: ніхто не очікував

Катерина Репяхова публічно поскандалила з колишньою Віктора Павлiка: "Звели сина в могилу"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Показати ще

Навіть користувачі Мережі почали панікувати, боячись виходити на вулицю. Але напруга в повітрі недовго наростало. Вже через 20 хвилин був виявлений винуватець паніки. Ним виявився звичайний єнот. Його виявила поліція.

"Нова інформація свідчить про те, що чоловік, який телефонував у поліцію, прийняв єнота за тигра", - повідомили представники правоохоронних органів.

Інтернет користувачі почали будувати свої здогади і теорії про події подію, але деякі з них просто розсердилися.

"ЛОЛ — у Нью-Йорку бачать щось більше, ніж кішка, і відразу вирішують, що це тигр", " Ви хочете сказати, що нас з сусідами в Брукліні брутально розбудив шум вертольота, тому що якийсь ідіот на Манхеттені...ПРИЙНЯВ ЄНОТА ЗА ЧОРТОВА ТИГРА?!", "Як так вийшло, що ніде немає фоток цього, по всій видимості, двометрового єнота?! Чесно кажучи, він може бути страшніше тигра", - пишуть у Твіттері.

Також один з коментаторів висунув версію, що єнот був тим, хто викликав копів і повідомив про тигрі на вулиці.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа" сибірський тигр своїми іграми на льоду викликав напад розчулення у користувачів Мережі.