Генетично модифіковані продукти сьогодні широко розповсюджені в асортименті супермаркетів. Їх шкода не доведена, однак якщо вам важливо, щоб їжа була натуральною, то ось поради про те, як розрізняти продукти.

ГМО – це організм, генотип якого був змінений за допомогою методів генної інженерії з метою створення нових властивостей організму. ГМО об'єднують три групи організмів – генетично модифіковані мікроорганізми (ГММ), тварини (ГМТ) та рослини (ГМР).

Звертайте увагу на маркування

Природні продукти відзначають по-особливому. Без ГМО, Non-GMO, Made without genetically modified ingredients, 100 % organic, Organic або Made with organic ingredients - ці написи вказують на те, що в товарі немає генетично модифікованих складових.

Зовнішній вид підкаже

Популярні новини зараз

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Турист з Києва не витримав випробування Карпатами - "Знайшли біля озера…"

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Під Чернівцями однорічного малюка розчавило комодом, село ридає: "Жахлива смерть"

Показати ще

Більш великі, красиві, гладенькі фрукти та овочі повинні викликати підозру. Натуральні продукти зазвичай виглядають інакше, не так ідеально.

Блискучі яблука, пружні томати, велика картопля часто є результатами роботи генетиків. Більш того, смак і колір фруктів і овочів з ГМО менш виражений.

Список підказка

78 % сої, 33 % кукурудзи і 24 % ріпаку в світі вирощені за допомогою технологій ГМО.

Їх домішують в такі продукти: ковбаса, сосиски, молочні та сирні продукти, напівфабрикати і борошняні суміші, сухі сніданки, каші швидкого приготування, хліб, випічку і кондитерські вироби, солодкі напої, арахісове масло, майонез, шоколадний сироп.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, інженеры розробили ГМО-сканер.