Дослідники з Каліфорнії вважають, що поставили крапку в дискусії про походження Ати. Це муміфікований немовля, який був знайдений в чилійській пустелі.

Нові дані не тільки спростували інопланетне походження мумії Ата, але і допомогли пояснити її незвичайний вигляд.

Зазначимо, що залишки Ати були знайдені в 2003 році в Ла-Норії, старому містечку з видобутку нітратів. Останки були загорнуті в біле полотно, пов'язане фіолетовою стрічкою.

Скелет здивував археологом незвичайним виглядом. Він мав близько 15 сантиметрів у висоту, але кістки мали деякі особливості дитини віком від шести до восьми років. Замість звичайних 12 пар ребер в Ата було всього 10 пар, а голова мала форму конуса. Зразки кісткового мозку мумії були передані імунолога Гаррі Нолану Стенфордського університету в Пало-Альто, Каліфорнія.

Популярні новини зараз
Молитися на індексацію не доведеться: українцям підказали, як збільшити пенсію Виїзд з України зміниться 18 березня: які нововведення чекають на всіх вже в понеділок Не виїде закордон ніхто: у Міграційній службі закликали українців до перевірок Кого не мобілізують до армії: перелік професій
Показати ще

Команда вчених зробила висновок, що її генетичний матеріал був від людини, а не від інопланетян.

"Як тільки ми зрозуміли, що це була людина, наступним кроком було зрозуміти, як вна могла так виглядати", - каже Гаррі Нолан. Тому Нолан працював з генетичними дослідниками в Стенфорді і командою біолога Атул Бутте з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско для аналізу геному Ати. Згідно новому дослідженню, мутації присутні в семи генах Ати, які відповідають за ріст людини. Нолан тепер вважає, що ця комбінація мутацій викликала важкі скелетні аномалії Ати, включаючи її незвичайно швидкий ріст кісток. Він каже, що Ата, швидше за все, є людським витвором, який був або мертвонародженим, або помер невдовзі після народження.


Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що биогенетики зуміли створити в лабораторії абсолютно нову форму життя. Окрилені результатом, вони хочуть перейти до створення нових видів тварин.

Група біологів з Гронінгенського університету проводили експеримент, завдяки якому хотіли спростувати гіпотезу, що археи і бактерії походять від одного предка.