Міжнародна група вчених з Каліфорнійського університету провела серію досліджень, в результаті яких вивела список професій, власники яких схильні до адюльтеру більше за інших.Соціологи починають свою доповідь з того, що безробітні йдуть на зраду частіше, ніж ті, хто регулярно присвячує час професії. Виявилося, що в найспекотнішій зоні ризику - професії, пов'язані з підвищеною мобільністю: стюардеси, водії тощо. А також ті, кому за службовим обов'язком доводиться спілкуватися з великою кількістю людей: ті ж стюардеси, менеджери, перукарі, фотографи, бармени...

Десь посередині ймовірність завести інтрижку на стороні опинилася у суддів, архітекторів і вчителів. На нижній позначці шкали частоти розлучень - програмісти, педіатри, ветеринари і сільгоспробітники.


Популярні новини зараз

Очевидець розповів подробиці загибелі 28-річного українця у потязі Рахів-Київ : "Нічого не міг зробити"

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

Як стверджують вчені, рівень зарплатні теж впливає на ймовірність розлучення: пари з високим достатком розлучаються рідше.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вчені дослідили зв'язок між фінансовим достатком і розумовими здібностями.