Міжнародна група вчених з Північно-Західного університету провела серію досліджень, в результаті яких зуміла з'ясувати, чим відрізняється головний мозок довгожителя від мозку середньостатистичної людини. Виявилося, що вся справа в веретеноподібних нейронах.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
Підписатися
За словами американських фахівців, рівень їхнього вмісту в головному мозку довгожителя перевищує аналогічний показник у 20-річних людей в декілька разів. Вчені заявили, що дані клітини в мозку людини відповідальні за підтримання належного рівня мислення, якості пам'яті, а також комунікативних здібностей.
Проаналізувавши мозок 10 довгожителів, вчені з'ясували, що область розташування веретеноподібних нейронів у людей в 50-60 років набагато тонша, ніж у людей, чий вік значно вищий. Вчені на даний момент не можуть відповісти на питання, чому у більшості людей фіксують такі відмінності, однак, роботи по визначенню утворення подібних клітин мозку планують продовжити.
Ігор Терехов покинув Харків після смерті Кернеса
На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?
Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима
"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про несподіваний висновок вчених: захоплення соціальними мережами може зробити підлітка генієм.