Міжнародна група вчених з Північно-Західного університету провела серію досліджень, в результаті яких зуміла з'ясувати, чим відрізняється головний мозок довгожителя від мозку середньостатистичної людини. Виявилося, що вся справа в веретеноподібних нейронах.За словами американських фахівців, рівень їхнього вмісту в головному мозку довгожителя перевищує аналогічний показник у 20-річних людей в декілька разів. Вчені заявили, що дані клітини в мозку людини відповідальні за підтримання належного рівня мислення, якості пам'яті, а також комунікативних здібностей.Проаналізувавши мозок 10 довгожителів, вчені з'ясували, що область розташування веретеноподібних нейронів у людей в 50-60 років набагато тонша, ніж у людей, чий вік значно вищий. Вчені на даний момент не можуть відповісти на питання, чому у більшості людей фіксують такі відмінності, однак, роботи по визначенню утворення подібних клітин мозку планують продовжити.

Популярні новини зараз
Росія знову готує масований ракетний удар: 20 нових бомбардувальників уже на бойових місцях Володимир путін кректав, пихкав і синів, коли з'явився з жінками: "Я розділяю біль" Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про несподіваний висновок вчених: захоплення соціальними мережами може зробити підлітка генієм.