Дослідники переконані, що в майбутньому людство буде страждати від нових недуг, але вони будуть пов'язані не тільки з розвитком технічного прогресу. Так, вже давно медики говорять про розвиток віртуальної залежності і роботофобії, однак загрожувати життю і більш страшні епідемії і віруси.

ХВОРОБА ІКС

Всесвітня організація охорони здоров'я попереджає про високу ймовірність поширення нової глобальної епідемії, яку спровокує поки що невідома науці інфекція. Поки що її визначають, як хвороба Ікс.

Інфекція вже включена експертами ВООЗ у списку захворювань, які здатні охопити все людство. Також в цей список увійшли вірусні геморагічні гарячки Ласса і Ебола, інфекційні лихоманки Марбург, Крим-Конго, хвороба Зіка і не тільки.

Популярні новини зараз

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

ОЖИРІННЯ

Вчені вже зараз дають невтішний прогноз на найближче майбутнє. Вони вважають, що до 2045 року від ожиріння страждатиме близько 22% населення планети, а кожен другий чоловік хворий на цукровий діабет 2 типу.

До такого рекордного відсотку людей, які страждають ожирінням, призведе знижена фізична активність і неправильне харчування.

ДЕПРЕСІЯ

ВООЗ вже називає депресію хворобою, від якої вже до 2030 року будуть страждати найбільше в світі. Вважається, що ще сто років тому від цієї недуги страждав лише один відсоток людства, то зараз ця цифра більше 20 і триває відсоткове зростання.

ЕПІДЕМІЯ РАКУ

Вчені з Університету штату Арізона заявляють, що людина своєю діяльністю сприяє поширення раку серед населення планети і диких тварин. Вони стверджують, що своєю діяльністю на планеті люди змінюють навколишнє середовище настільки, що це викликає рак навіть у популяціях диких тварин.

Серед деяких факторів, які сприяють збільшенню ризику розвитку раку у людини є куріння, дієти, забруднення повітря, занадто багато сонця і хімічні речовини.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" лікар-гастроентеролог розповів про користь молока і про те, кому його не можна вживати.