Нещодавно вчені Американського товариства харчування (American Society for Nutrition) поділилися революційними відкриттями у сфері харчування та користі продуктів, які ми споживаємо.

Під час наукової конференції Nutrition 2018 були представили попередні результати наукових робіт, в яких розкривається користь різних харчових продуктів для здоров'я людини. Про це повідомляється в прес-релізі на EurekAlert!

Яйця

Дослідження за участю пацієнтів з ожирінням і зайвою вагою показало, що щоденне вживання яєць протягом 12 тижнів значно знижує ймовірність розвитку діабету, при цьому не змінюється рівень холестерину в крові.

Популярні новини зараз

Українські студенти та викладачі розповіли, як ставляться до дистанційки: "Абсурдне рішення"

Віддають за безцінь: ціни на виноград в Україні б'ють рекорди, дешевше тільки задарма

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще

Горіхи

Горіхи пекан також нормалізують рівень цукру в крові і зменшують резистентність до інсуліну за все через чотири тижні після початку прийому, при цьому їх денна доза становила 42 грами.

Йогурт

Результати наукової роботи, в якій взяли участь 101 677 осіб у віці 54-83 років, показали, що ферментовані молочні продукти з низьким вмістом жиру (йогурти) сприяли профілактиці колоректального раку. Інше дослідження за участю 706 добровольців продемонструвало користь листових овочів і ягід для зниження ризику розвитку хвороби Паркінсона.

Гриби

Аналіз полісахаридів PPEP-1 і PPEP-2, виділених з їстівного гриба гливи степової Pleurotus eryngii, показав, що ці сполуки мають протизапальну дію.

Кава

Інше дослідження, в якому взяли участь 14 тисяч осіб, продемонструвало, що ті, хто п'є три і більше чашок кави в день, рідше потрапляють до лікарні із захворюваннями печінки.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що стало відомо про можливість відмови від надто строгих дієт, обмежень і постійного голодного погляду. Щадна дієта базується на принципах здорового харчування і підходить абсолютно всім, від годуючих мам до людей з гастритом. Якщо ви націлені на вражаючий і довготривалий результат, ця дієта для вас. Передає Clutch.

Автор дієти, що щадить – Мануїл Певзнер, засновник Інституту харчування в Москві, який спеціалізувався саме на проблемах роботи шлунково-кишкового тракту людини. Певзнер у всьому світі вважається «батьком» таких наук як клінічна дієтологія і гастроентерологія.

Щадна дієта розрахована на тривалий період – її не можна дотримуватися лише тиждень або два. В ідеалі особливий режим харчування триває кілька місяців. Адже меню ЩД збалансовано і оптимально покриває всі раціональні потреби організму. У результаті отримаєш і ідеальну підтягнуту фігуру, і оздоровлення організму, поліпшення роботи шлінково-кишкового тракту без всяких таблеток.