Ці продукти наситять вас енергією на довгий час. Дієтолог Олена Соломатіна склала список продуктів, які допомагають підтримувати енергію на належному рівні. У цей перелік увійшли:

Волоські горіхи. Ці горіхи містять жири омега 3, які наше тіло негайно витрачає на енергетичні потреби і тому не складує під шкірою. Горіхи дають реальну надбавку сил, оскільки того ж гальмують засвоєння вуглеводів. Це дасть відчутну прибавку денного тонусу.

Печінка. Вживання печінки забезпечує організм вітаміном D, який допомагає бути активним на протязі всього дня.

Морепродукти. Устриці, восьминоги і кальмари, а також мешканці двостулкових черепашок, морські і прісноводні, протягом століть входять в меню людини. Вони помітно додають сил. Вчені, які вивчали цей феномен, прийшли до висновку, що причина криється в «енергетичному» вітаміні В12, якого в молюсках дуже багато в біоактивній формі, яка прекрасно засвоюється і стимулює роботу кори головного мозку.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль забула за Дана Балана за вивченням польської мови: "Потрібна ще румунська"

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Курячі яйця. Це чудове джерело холіну – біологічного нейромедіатора, що підтримує мозкову активність. В них міститься лейцин, який не тільки є ключовим елементом синтезу білка, але і відповідає за вироблення енергії. До того ж в яйцях міститься багато вітамінів групи В, які стимулюють продукцію енергії в клітинах організму. Добре і те, що білок курячих яєць, змішуючись в шлунку з вуглеводами, уповільнює їх засвоєння. За рахунок цього, прийом їжі, що включає омлет або яєчню, гарантує стабільний рівень цукру в крові.

Зелень. Вживання зелені – зелених листових овочів і рослинних продуктів — насичує кров киснем. Крім того, зелень захищає організм від процесів окислення, що викликають сильну втому, які є наслідком вживання великої кількості різних консервантів.

Ягоди. Є вмістилищем потужного запасу антиоксидантів, — в цьому плані з ними не витримує конкуренції жоден продукт.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що вчені назвали продукти, від яких не товстіють.