Букмекерів можна обіграти завдяки математиці. Міжнародна група математиків проаналізувала дані футбольних ставок за десять років, і завдяки унікальної стратегії виграли тисячу доларів, після чого їм заборонили робити ставки.

Завдяки постійній аналітиці, вчені змогли побудувати стратегію, спираючись на результати попередніх матчів команд. Варто відзначити, що коефіцієнт ставок може змінюватися з-за безлічі різних параметрів. Наприклад, від кількості забитих голів у минулих матчах, травм гравців, місця проведення гри і навіть погодних умов, які обіцяють синоптики.

Вчені проаналізували результати і ставки на 479440 футбольних матчів, проведених у 818 лігах за період з 2005 по 2015 рік, і вивели формулу, яка дозволяє розрахувати справжню ймовірність виграшу команди з імовірностей, оголошеним букмекерами.

Популярні новини зараз

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Завдяки цій стратегії, математики змогли стабільно вигравати, не входячи в результаті в мінус. За період з 1 вересня 2015 року по 29 лютого 2016 вчені обробили дані по більш ніж тридцяти тисячам ігор і "виграли" майже тридцять п'ять тисяч доларів, зробивши близько семи тисяч віртуальних ставок.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що створена унікальна вертикальна ігрова мишка.