Впливовий акціонер Tesla вважає, що Маску занадто складно поєднувати управлінські посади в декількох компаніях.
Акціонер Tesla Цзин Чжао запропонував раді директорів компанії замінити Ілона Маска на посаді голови незалежним директором. Чжао вважає, що надалі Маск не принесе Tesla користі, передає TechCrunch.

"Компанія, в якій посади голови та виконавчого директора належать одній людині, може бути успішною на ранніх стадіях, але не зараз", — заявив Цзин Чжао. Акціонер, який володіє 12 привілейованими акціями Tesla, також вважає, що Маску заважає його зайнятість в інших компаніях — SpaceX і The Boring Company. На думку Чжао, підприємця необхідно замінити на незалежного директора.

Представники ради директорів, з якими зв'язалися журналісти TechCrunch, не погодилися з думкою Цзина Чжао. За їх словами, вони не будуть голосувати за ініціативу акціонера, так як вважають Маска відмінною фігурою на місці керівника компанії і голови ради. Зазначимо, що Ілон Маск очолює раду директорів Tesla з 2004 року. Збори акціонерів, де підніметься питання про його відставку, відбудеться в червні.

Популярні новини зараз

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

Засновник і гендиректор компаній SpaceX і Tesla Маск також заявив, що штучний інтелект набагато небезпечніше ядерної зброї. Маск виступає за створення регуляторного органу, який буде стежити за безпекою розробок штучного інтелекту.

"Знай.uа" нагадує, що компанія Hyperloop Transportation Technologies (Hyperloop TT), яка представила світу унікальний надшвидкий транспорт нового покоління, приступила до будівництва першої траси в Абу-Дабі, з метою її експлуатації в 2020 році.

Про це інформує агентство СNBC з посиланням на заяву представників компанії розробника.
Компанія підписала угоду з Aldar Properties PJSC, розробником гоночної траси Формули-1, для будівництва Hyperloop-системи.Компанія Hyperloop Transportation Technologies (Hyperloop TT), яка представила світу унікальний надшвидкий транспорт нового покоління, приступила до будівництва першої траси в Абу-Дабі, з метою її експлуатації в 2020 році.
Про це інформує агентство СNBC з посиланням на заяву представників компанії розробника.
Компанія підписала угоду з Aldar Properties PJSC, розробником гоночної траси Формули-1, для будівництва Hyperloop-системи.