Незвичайний інцидент стався на території США в п'ятницю, 8 червня. Очевидці впевнені, що побачене ними було неодмінно черговим втручанням НЛО на територію Землі. Про це повідомляють користувачі, які розмістили відеоролик в інтернеті.

Свідки стверджують, що сталася 8 червня близько затоки Шорс в штаті Алабама. Після незвичайного інциденту, схожого на телепортацію НЛО в небі вибухнула гроза.

Місцевим жителям вдалося зняти надзвичайне явище, схоже на кадри з фільму. Свідки впевнені, що на ролику чітко видно, як чужинці приземляються на Землю. Небо різко потемніло з-за величезної кількості хмар. Саме із-за загальної хмарності можна було розгледіти "вікно" у інопланетний світ.

Очевидці стверджують, що через деякий час портал розширився і через нього пролетів непізнаний літаючий об'єкт. Уфологи висунули свої припущення. Вони відзначили, що блискавки, яких було чимало в цей день, само собою, мають властивість накопичувати величезну кількість електроенергії.

Популярні новини зараз

Коли і навіщо українці знову переведуть годинник на "зимовий" час: західні регіони можуть постраждати

Ридаюча пенсіонерка не могла потрапити на потяг "Одеса-Київ" через відсутність сертифіката: на тест не вистачало 200 гривень

Замість маку з вишнею - хліб з діркою від бублика: покупець показав, як "хитрують" з начинкою у випічці

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Показати ще

Саме завдяки цій електроенергії чужоземні кораблі і заряджаються, переміщаючись по просторах космосу без додаткової підзарядки. Крім того, деякі дослідники вважають, що саме блискавки можуть створювати портали, через які на Землю проникають прибульці. На даний момент наукового обґрунтування та підтвердження ні з однією з теорій немає.

Як повідомляв портал "Знай.иа" днями повз МКС пролетів на величезній швидкості якийсь НЛО. Імовірно, це був корабель прибульців. Случившееся вдалося зафіксувати на відео.

Завдяки камер зовнішнього спостереження МКС був отриманий унікальний відеоролик з НЛО. Деякі скептики впевнені, що відображений об'єкт є супутником, астероїдом чи чимось іншим, але досить звичайним для космосу, заперечуючи можливість існування інопланетних цивілізацій.

Уфологи заперечують, що на відео міг бути космічний сміття, інші об'єкти з Землі або ж супутники. Експерти переконані, що жоден з названих об'єктів не має здатності до настільки швидкого пересування. Непізнаний об'єкт рухався по орбіті Землі.