Пояснення неможливість контакту з інопланетними істотами було знайдено астрофізиком з Німеччини Міхаелем Хиппке. Вчений працює в Зоннебергской обсерваторії. Виявляється, цивілізації інопланетян розташовані на суперземлях, внаслідок чого чужинці не можуть покинути свою планету, так як на ній присутня величезна сила гравітації.

Хиппке вважає, що він може проміжно пояснити парадокс Фермі, в якому зазначено про неосуществленном контакті з розумними життєвими формами. Відомо, що статті з даного спостереження опублікували в репозиторії Arxiv.

Суперземли — сукупність скелястих екзопланет, які досягають масу більше п'яти-десяти разів, в порівнянні із Землею, однак вони дрібніше газових гігантів. Відомо, що планети мають потовщеним шаром атмосфери, саме вона здійснює захист для живих представників суперземли від ультрафіолетової радіації, а також іонізації.

Незважаючи на всі переваги розумних істот з іншої заездной системи, інопланетяни не можуть досягти «космічної ери», так як величезна сила тяжіння суперпланеты робить ракетні перельоти вкрай дорогими. Міхаель Хиппке розробив розрахунок, який дав зрозуміти, що для польоту на Землю інопланетян знадобиться дуже багато палива – вага піраміди Хеопса. З цього можна зробити висновок - використовувати хімічні ракетні двигуни не вигідно для мешканців планет з настільки високою гравітацією.

Популярні новини зараз

Андрій Данилко похвалився неабияким досягненням - Вєрка Сердючка стала найкращою

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Пригода з НЛО в Таїланді - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" деталь від нопознанного літаючого об'єкта (імовірно, кришка від вибухнув бака з цементом) впала на трасу в Таїланді. Це сталося серед білого дня. По чистій випадковості, ніхто з людей і транспортних засобів не постраждав в результаті даної події.

пояснення неможливого контакту з інопланетними істотами

Джерело: https://www.vladtime.ru/nauka/658391 ©