10 червня 2018 року на території штату Айова стався дуже рідкісний випадок, коли відразу кілька НЛО з'явилися на очах наляканих очевидців. Американці зі штату Айова були шоковані, коли під час сильної грози масово почали з'являтися яскраві НЛО, які заряджалися від масивної чорної хмари.

Відеозапис того, що відбувається в небі відразу потрапило на YouTube-канал.

Так, в ролику чітко видно, що світяться об'єкти, походження яких очевидці не змогли пояснити.

Повідомляється, що непізнані літаючі об'єкти почали один за одним з'являтися з величезної грозової хмари.

У свою чергу американські уфологи, які отримали відеозапис, були не менш здивовані. Фахівці прокоментували відео і запевнили, що в небі дійсно перебували прибульці.

Популярні новини зараз
Доведеться жити на те, що є: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення у 2023 році, названі категорії Жінка вирішила перейти на українську через постріли в спину: "Викорінюватиму з себе російську мову" Подаємо заяву та чекаємо на гроші: українцям показали, як без проблем повернути переплату за газ Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків
Показати ще

Крім того, уфологам відомі випадки, коли гуманоїди навмисно прилітали на Землю, щоб підзарядити свої НЛО від грозових хмар.

Дивіться відео про ті самі НЛО:

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що незвичайний інцидент стався на території США в п'ятницю, 8 червня. Очевидці впевнені, що побачене ними було неодмінно черговим втручанням НЛО на територію Землі. Свідки стверджують, що сталася 8 червня близько затоки Шорс в штаті Алабама. Після незвичайного інциденту, схожого на телепортацію НЛО в небі вибухнула гроза.

Місцевим жителям вдалося зняти надзвичайне явище, схоже на кадри з фільму. Свідки впевнені, що на ролику чітко видно, як чужинці приземляються на Землю. Небо різко потемніло через величезну кількість хмар. Саме через загальну хмарність можна було розгледіти "вікно" у інопланетний світ.

Очевидці стверджують, що через деякий час портал розширився і через нього пролетів непізнаний літаючий об'єкт. Уфологи висунули свої припущення. Вони відзначили, що блискавки, яких було чимало в цей день мають властивість накопичувати величезну кількість електроенергії. Саме завдяки цій електроенергії чужоземні кораблі і заряджаються, переміщаючись по просторах космосу без додаткової підзарядки.