Уфологи стверджують, що під час дослідження гірської гряди Апенніни, що на видимій стороні Місяця, виявили ударний кратер під назвою Арат. А з ним і вхід до бази прибульців.

База знаходиться в безіменній горі, що височіє неподалік від безіменної гори.

Дослідників вона зацікавила перш за все тим, що з однією з її сторін помітні сліди розкопок. На самому ж верху можна побачити щось куди більш дивне. Иждет мова про координати: 23°57'34.27 N 4°26'36.85 E. Що саме означають дані координати поки невідомо.

Квадратна споруда, яка нагадує за своєю формою люк, вчені і прийняли за загадкову інопланетну споруду. Дослідження тепер буде відбуватися, виходячи з отриманих знань, які можуть суттєво змінити картину розуміння взаємодії землян і інопланетних цивілізацій. Принаймні, в цьому переконані уфологи.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

"На одній із сторін чотирикутника можна максимально чітко розглянути два виступи. Важко сказати більш точно, що вони собою представляють – підпори конструкції або ж це пристрій, за допомогою якого піднімають люк. Нам це нагадує прості петлі на споруді, яка використовується для отримання доступу до підземних комунікацій, які ми звикли бачити у своєму житті", - кажуть уфологи.

Знай.uа нагадує також, у небі над Каліфорнією завис великий НЛО. Про це стало відомо завдяки незвичайному відео, з'явився на YouTube-каналі про паранормальні явища. За словами американців. НЛО відвідав Милпитас у вівторок, 26 червня.

Також нагадуємо, на одному з місячних знімків, отриманих американцями 46 років тому під час місії "Аполлон-16", невтомні онлайн-дослідники – уфологи – виявили великий дискообразний об'єкт яскраво-білого кольору, який ширяє над поверхнею природного супутника Землі.

Фотографія була знята астронавтами NASA в районі місячного кратера Гільберт, з 114-кілометрової висоти.