Проблема глобального потепління вже багато років хвилює вчених і світове співтовариство. У мережі показали яскраву діаграму, на якій видно, як це відбувалося протягом 111 років.

Відповідне відео опубліковано в Twitter.

Діаграма поділена на п'ять континентів, в центрі яких змінюються роки. Якщо спочатку червоні сполохи свідчили про те, що проблеми практично не було, то до 2016 року вона досягла буквально своєї апогеї.

На думку фахівців, у 2100 році середньорічна температура підвищиться на 3-4 С˚, якщо порівняти її з доіндустріальною епохою. А адже саме людина є каталізатором процесу зміни клімату на планеті. Це відбувається через вирубку лісів, величезну кількість викидів парникових газів, а також спалювання вугілля і нафти.

Популярні новини зараз
Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови Не тільки Повалій, Басков та Кіркоров: Лера Козлова з "Ранеток", Сергій Лазарєв та інші "унікуми" підтримали путіна "Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені знайшли рішення проблеми з глобальним потеплінням в Антарктиді.