Карен Маккомб з університету Сассекса і її колеги стверджують, що кішка, яка наполегливим нявканням випрошує їжу, насправді нещадно "експлуатує природну вибірковість сприйняття інформації у людини, пов'язану з турботою про одомашнених тварин".

Вчені записали муркотання 10 кішок в різних ситуаціях, і дали послухати записи 50 добровольцям. Виявилося, що звуки, які видає голодна кішка в надії отримати їжу, людина сприймає як "менш приємні". Більш того, дослідникам з допомогою маніпуляцій із записаним звуком вдалося знайти і виділити "мелодію" в котячому муркотінні, яка викликає в людини інстинктивне бажання погодувати кота.

Журнал Annals of Improbable Research у своїй замітці зазначає, що "схоже, навіть якщо у вас ніколи не було кішки, ви все одно можете стати жертвою їх природної психотропної зброї".

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають підвищену пенсію: які умови Якою буде погода у травні для українців: чи ховати парасольки та куфайки після квітневих дощів Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Раніше вчені Ексетерського університету (Великобританія) з'ясували, що у літніх людей за кілька років до смерті починає падати артеріальний тиск.

Експерти проаналізували електронні медичні записи 46 тисяч британців, які померли у віці 60 років і старше.Варто зазначити, що у вибірку увійшли як здорові люди, так і ті, хто страждав на серцево-судинні і страждають нейродегенеративними захворюваннями.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що любов шкодить здоров'ю людини.