Британські астрономи розповіли про руйнівні наслідки "космічного шторму".

Вчені вважають, що "космічний шторм" може спровокувати викид коронарної маси на Сонці. Причому про наближення загрози до Землі стане відомо всього за 15 хвилин до катастрофи, тому запобігти негативному впливу космічного явища буде неможливо.

Крім того, фахівці вважають, що подібний потужний викид плазми на Сонці, може спровокувати порушення в роботі супутників і земної техніки, а також стільниковий та супутниковий зв'язок, що призведе до занурення Землі в пітьму.

Вся справа в тому, що вчені виявили на Сонці протуберанец розміром з півмільйона кілометрів, однак найближчим часом він не відірветься від зірки.

Популярні новини зараз
Курс долара у 2023 році по 50 грн - міф чи реальність - відповідь експерта Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Раніше екологи розповіли, чому нам варто звикати до спеки. Австралійські вчені стверджують, що до 2025 року літня спека, яка зараз вважається аномальною, стане нормою.

Софія Льюїс з Національного університету в Канберрі заявила, що встановлення нового кліматичного режиму неминуче. І навіть якщо людство повністю припинить викиди парникових газів, це дасть відстрочку до 2035 - 2040 років.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені шокували світ чимось дуже маленьким.