Південнокорейські вчені створили незвичайний наноматеріал, який дозволить добувати паливо з повітря.

Подібні експерименти допоможуть людству не тільки зробити світ більш "зеленим", але і знайти гідну альтернативу корисним копалинам, які рано чи пізно закінчаться.

Як відзначають Сун і його колеги, всі подібні каталізатори, що створюють біопаливо, володіють двома великими недоліками, які не дозволяють їх застосовувати на практиці – їх швидкість роботи часто буває вкрай низькою, а більш швидкі каталізатори зазвичай є нестабільними і вимагають постійного догляду. До того ж, всі вони мають досить низьким ККД. Команда Суна створила каталізатор, який позбавлений цих недоліків.

Поки вчені не знають, чому цей каталізатор з відносно простих металів працює швидше і краще, ніж його більш дорогі аналоги з платини, титану, однак вони припускають, що це пов'язано з незвичайною комбінацією різних хімічних взаємодій.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Подальше їх вивчення, як сподіваються корейські хіміки, дозволить підвищити ККД і зробити наночастинки ще більш привабливими для створення майже невичерпних запасів палива, витягуючи їх з повітря. За допомогою даного пристрою, людство здатне назавжди позбутися від необхідності у видобутку викопного сировини.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що існування зомбі науково довели.