Літаючого оленя засікла камера

поділитись
Такого від дикого тваринного ніхто не очікував

У мережі з'явилося рідкісне відео, на якому олень в один стрибок перетинає дорогу за секунду до зіткнення з автомобілем.

 

Відзначається, що, найімовірніше, кадри були зняті на одній з доріг Словаччини. Ролик опублікувала The Daily Mail,знайшовши його на ресурсі LiveLeak.

 

 

Автором відео став водій машини, який ледь не зіткнувся з диким тваринам, а сам ролик записаний на відеореєстратор. Цікаво, що олень переміщався таким чином, ніби намагався наздогнати авто.

 

Оцініть дивовижне відео:

Незважаючи на те, що він помітив наближається транспортний засіб, олень навіть не думав сповільнюватися і віртуозно перестрибнув дорогу в останній момент, пролетівши прямо перед лобовим склом машини. Це дуже небезпечний момент, оскільки кількість аварій з перебегающими через дорогу тваринами виходить за межі норми.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені підвели підсумки, які ж із сучасних істот здатні на чудеса існування, відкриваються після впадіння в кріптобіоза. Також вони припустили, наскільки ймовірно ввести в нього людини.

 

Відомо, що ще у XVIII столітті вчений Антоні ван Левенгук доповів Королівського суспільства в Лондоні про існування мікроскопічних істот, які висихали без вологи, однак при контакті з водою знову оживали. З цього і почалося вивчення одного з найбільш дивних явищ в біології, що навіть через три сотні років залишається незрозумілим.

 

 

Стан це називали анабіозом. В останні десятиліття, правда, в біології більш міцно закріпився термін "кріптобіоза". Організм в цьому стані не подає видимих ознак життя, а обмін речовин практично неможливо зафіксувати. Щоб увійти в цей стан, організм повинен опинитися в несумісних з життям умовах: без кисню, води і тепла.

 

Зване водяним ведмедем крихітна безхребетна тихоходка мешкає по всій Землі, однак їй необхідна вода. Без води істота здатна пережити навіть самі екстремальні умови.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Свідоцтва добровольців довели, що померлі чують, як лікарі оголошують про їх смерті
0
0
05:01 15.07.2018
Чоловік і не підозрював, наскільки важливою стала його знахідка
0
0
22:46 14.07.2018
Хвороба почала масово розповсюджуватися через використання римлянами громадських лазень і бараків
0
0
21:43 14.07.2018
Невідомі науці бактерії прилетять до нас із космосу
0
0
18:43 14.07.2018
Трубні звуки є провісниками близького кінця світу
2
0
18:23 14.07.2018