Аномальні морози та снігопади приносять численні лиха США. Для деяких регіонів країни ця зима виявилась найхолоднішою за останнє сторіччя. Від несподіваних холодів гинуть люди, міські тварини і навіть акули. За прогнозами синоптиків, негода надовго відвідала Північну Америку. Однак екстремальні погодні умови дозволяють по-новому поглянути на знайомі всім пейзажі. Наприклад, морози до невпізнання змінили вигляд відомого Ніагарського водоспаду, повідомляють російські ЗМІ.

У ряді регіонів США і Канади стоїть жахливий холод, і екстремальна температура не покине Північну Америку найближчим часом. Є у цієї медалі добра сторона? Красиві фотографії. У Чикаго люди зробили чудові знімки замороженого міста. А найяскравіше видовище — обледенілий Ніагарський водоспад. Фотографії стали вірусні, коли журналіст Мухаммад Ліла розмістив їх у Твіттері в якості репоста.

Ніагарський водоспад тепер схожий на Нарнію. Під час публікації на канадській стороні водоспаду температура становила всього -12 градусів Цельсія, завдяки чому туристам відкрився чудовий фон для фотографій.

Популярні новини зараз

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Кондратюк повторив танець Хюррем з "Величного століття" на ковзанах: султан Сулейман оцінив би і дарував 1 місце

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

У 2015 році 22-градусні морози призвели до того, що Ніагарський водоспад майже повністю замерз. У 2014 році склалася подібна ситуація — тоді приїхали до пам'ятки туристи стали свідками 50-метрових бурульок, на які перетворилися струмені водоспаду.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як не змерзнути взимку