Любителям випити повідомили good news

поділитись

0

0

Незвичайний експеримент все розставив на свої місця

Ні для кого не секрет, що багато хто стає сміливішим і розкутішим після декількох келихів чогось алкогольного. А ось німецьких вчених це всерйоз зацікавило: фахівці поставили собі за мету з'ясувати, чому під впливом алкоголю людина стає сверхкоммунікабельною, але ще більше хотілося дізнатися: чому після чарки-другої проблема спілкування з іноземцем перестає бути проблемою.

Як пише видання Journal of Psychopharmacology, дослідники провели незвичайний експеримент, в якому взяли участь 50 жителів Німеччини, які вивчають нідерландську мову. Добровольцям пропонували поговорити з носієм мови після того, як вони вип'ють склянку соку. У частині напоїв насправді містився алкоголь, але піддослідні про це не знали. Відстеженням спілкування займалися добровольці, яких теж не посвятили в суть експерименту. Вони повинні були фіксувати, хто з учасників активніше намагається підтримати бесіду і кому легше підбирати іноземні слова. Всіх учасників оцінювали за шкалою до 100 балів.Результат вийшов вельми цікавий: ті, кому в келих налили звичайний сік, набрали в середньому на п'ять балів менше, ніж ті, чиї здібності розпалювала горілка. Під впливом алкоголю люди швидше підбирали іноземні слова і чіткіше їх вимовляли. Примітно, але це ніяк не відбилося на самооцінці учасників: різниця була помітна тільки спостерігачам. Автори проекту підкреслюють, що добровольці випили дуже малу дозу алкоголю, а її перевищення викличе прямо протилежний ефект.

Дивіться відео, як алкоголь впливає на здатність писати музику


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що медики розповіли, що дозволяє зберегти молодість і активність.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
вивчити іноземну, лінгвіст, алкоголь, вплив алкоголю, вчені, експеримент
Вибір редакції, Шоу-бізнес
22.11.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Виявляється, деякі "страшилки" про газовану воду є неправдою
0
0
16:44 22.11.2017
Є речі, в яких поступатися категорично не можна
0
0
15:04 22.11.2017
Дивовижне явище змусило вчених поміркувати
0
0
12:57 22.11.2017
Мікроскопічні живі організми здатні мігрувати з планети на планету
0
0
09:40 22.11.2017
Яке саме фізичне навантаження здатне доставити аж таке задоволення
0
0
08:35 22.11.2017