Любителям випити повідомили good news

поділитись
Незвичайний експеримент все розставив на свої місця

Ні для кого не секрет, що багато хто стає сміливішим і розкутішим після декількох келихів чогось алкогольного. А ось німецьких вчених це всерйоз зацікавило: фахівці поставили собі за мету з'ясувати, чому під впливом алкоголю людина стає сверхкоммунікабельною, але ще більше хотілося дізнатися: чому після чарки-другої проблема спілкування з іноземцем перестає бути проблемою.

Як пише видання Journal of Psychopharmacology, дослідники провели незвичайний експеримент, в якому взяли участь 50 жителів Німеччини, які вивчають нідерландську мову. Добровольцям пропонували поговорити з носієм мови після того, як вони вип'ють склянку соку. У частині напоїв насправді містився алкоголь, але піддослідні про це не знали. Відстеженням спілкування займалися добровольці, яких теж не посвятили в суть експерименту. Вони повинні були фіксувати, хто з учасників активніше намагається підтримати бесіду і кому легше підбирати іноземні слова. Всіх учасників оцінювали за шкалою до 100 балів.Результат вийшов вельми цікавий: ті, кому в келих налили звичайний сік, набрали в середньому на п'ять балів менше, ніж ті, чиї здібності розпалювала горілка. Під впливом алкоголю люди швидше підбирали іноземні слова і чіткіше їх вимовляли. Примітно, але це ніяк не відбилося на самооцінці учасників: різниця була помітна тільки спостерігачам. Автори проекту підкреслюють, що добровольці випили дуже малу дозу алкоголю, а її перевищення викличе прямо протилежний ефект.

Дивіться відео, як алкоголь впливає на здатність писати музику


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що медики розповіли, що дозволяє зберегти молодість і активність.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
вивчити іноземну, лінгвіст, алкоголь, вплив алкоголю, вчені, експеримент
Вибір редакції, Попкорн
24.02.2018
Експерти впевнені, що Спаситель насправді виглядав не так, як прийнято вважати
0
0
19:35 24.02.2018
В ході численних експериментів вчені довели ще одну особливість кров'яних тіл
0
0
19:19 24.02.2018
Така краса відбувається завдяки Сонцю
0
0
18:46 24.02.2018
6 міфів про воду з лимоном, про яких варто назавжди забути
0
0
18:02 24.02.2018
Вчені впевнені, що Земля сповільниться і впаде в центр Сонця
0
0
17:09 24.02.2018